אודות

התמחות
מג'יק ליין הינו בית תוכנה שהוקם בשנת 1998, מתמחה באפיון, תכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים הכוללים בסיסי נתונים, מערכות תוכנה כשירות (SaaS), יישומי אינטרנט עשירים (RIA), פיתוח ותחזוקת מערכות מידע, אינטגרציה ,תוכנות ניהול לעסקים ולארגונים המותאמים לצרכים הספציפיים של החברה. חברתנו הינה שותף עסקי בכיר של חברת מג'יק תעשיות תוכנה בע"מ ובעלת ידע מוכח בייעוץ ותמיכה מקצועית למערכות מחשוב ארגוניים.

מוצרים
בין המוצרים ניתן למצוא פתרונות "תפורים" לארגונים וחברות, תוכנות מדף, אתרי אינטרנט תדמיתיים ועסקיים. אנו גאים במעגל לקוחותינו ההולך ומתרחב, וזאת תוך שמירה על איכות מוצר גבוה, שירות מקצועי ומהיר ללא פשרות. עשרות לקוחות מרוצים כבר מנהלים את העסקים בעזרת המוצרים המובילים שלנו: מערכת ERP לניהול ושיווק תוצרת חקלאית "AGROLINE", מערכת ניהול ושליחת הודעות "PORT2SMS" ועוד. כלי פיתוח של מג'יק ליין נמצאים בחזית טכנולוגיה העדכנית של חברות המובילות בתעשייה שבהם אנו מיישמים מבלי לאבד את הראייה הפרקטית, ההחזר והפתרון הבסיסי והמתקדם. עבור לקוחות של מג'יק ליין מיישמים פתרונות מקצועים בטכנולוגיות המתקדמות ושומרים בעקביות על רמה גבוהה של כישורים הטכניים ועסקיים. מטרת העל שלנו היא פתרון מוצלח העונה על כל הדרישות ובעל ערך ללקוח. לקוחות שואפים ליצור יחסים ארוכי טווח אמנו כי מג'יק ליין מקדיש לשים את האינטרסים של הלקוחות במקום ראשון. תמיכה ותחזוקה של מערכות הקיימות גם מאוד חשובה עבורינו כי אנו מציעים ומתחייבים לתמוך עבור המוצרים לאחר שיווק כולל שידרוג גירסאות.

אנשי הצוות
אנשי המקצוע במג'יק ליין מובילים בשירותי מומחה וביצוע פרויקטי תוכנה וטכנולוגיות מידע. למג'יק ליין צוות בעל ניסיון פיתוח עשיר, המלווה את הלקוח בצורה מקצועית והדוקה לכל אורך הדרך. החברה משקיעה משאבים רבים בגיוס כוח אדם מקצועי ואיכותי תוך שימת דגש על אמינות, יכולת לימוד ומקצועיות מוכחת. צוות העובדים בחברה מורכב מאנשי צוות מיומנים ומנוסים, המחדשים באורח מתמיד את מאגרי הידע והתמחות שלהם במקביל להתפתחויות הטכנולוגיות בסביבה החיצונית והפנימית של הארגון, כל זאת בכדי לספק פתרונות מתקדמים וחדשניים ללקוחותינו.

טכנולוגיות
פלטפורמט מג'יק: uniPaaS, eDeveloper, RIA, Magic xpa, IBolt
פלטפורמט מיקרוסופט: Microsoft.NET, Access, Visual Basic, Crystal Reports
פלטפורמט מובייל: Blackberry, Windows Mobile, Symbian, IPhone, Android
מחשוב ענן ואינטרנט: PHP, ASP.NET, SilverLight, Flash, XML
וירטואליזציה וקונסוליזציה: VMware, Microsoft Terminal, Citrix
מסדי נתונים: MSSQL, Oracle, Pervasive SQL, Btrieve, MySQL, ODBC, DB2

אודות

מג'יק ליין הינו בית תוכנה שהוקם בשנת 1998, מתמחה באפיון, תכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים הכוללים בסיסי נתונים, מערכות תוכנה כשירות (SaaS), יישומי אינטרנט עשירים (RIA), פיתוח ותחזוקת מערכות מידע, אינטגרציה ,תוכנות ניהול לעסקים ולארגונים המותאמים לצרכים הספציפיים של החברה. חברתנו הינה שותף עסקי בכיר של חברת מג'יק תעשיות תוכנה בע"מ ובעלת ידע מוכח ביעוץ ותמיכה מקצועית למערכות מחשוב ארגוניים.

צור קשר

077-8855866
052-2680167
072-3355866
[email protected]
[email protected]
magic.line

Twitter


    Facebook